Kurşun Bilal 1. Bölüm 2011 11 Temmuz Hd Kalitesi İle full izle

2011-07-11 22:59:00

Cinayet büro komiseri Bilal Emin karanlık bir mekanda aniden uyanır. Kafasına isabet eden bir kurşun onun beynine hasar vermiş ve yüz tanıma bölgesini etkisiz hale getirmiştir. Bilal hafızasında başka kişiliklerle yaşamakta ve aynadaki kişinin kendisi olduğuna emin olamamaktadır. Bilal’in en son hatırladığı olay 1 hafta önce çözdüğü bir cinayettir. Bilal bu cinayetin öyküsünü hafızasında yaşarken, hatırladığı görüntü kendisine ait değildir.

 

Bilal’in en son çözdüğü cinayet vakası ise Tahsin isimli bir adamın öldürülmesi olayıdır. Tahsin Yörükoğlu isimli işsiz ve alkolik bir adamın cesedi kendi evinde ölü bulunur. Cesedi bulan kişi bu adamın eşi Saime’dir. Cinayet Büro komiseri Bilal olay yerine geldiğinde Saime kocasını kendisinin öldürdüğünü itiraf eder. Saime, kocasını sürekli kendisine ve oğlu Murat’a şiddet uyguladığı için öldürdüğünü söyler. Fakat çok kısa bir süre sonra 11 yaşındaki oğulları Murat cinayeti üstlenip babasını kendisinin öldürdüğünü annesinin suçsuz olduğunu söyleyince Komiser Bilal, bu durumdan şüphelenir ve bulduğu ipuçlarıyla bu hüzünlü, sürprizlerle dolu, karmaşık ve dramatik cinayeti çözer.

 

Bu arada Komiser Bilal’in geçmişte yaşadığı bilinmeyen, ürkütücü bir olay yeniden karşısına çıkmak üzeredir. Bilal bir yandan kendisini telefonla arayan ve öldürmekle tehdit eden Çıyan lakaplı karanlık bir kişiden tehdit almakta, bir yandan da İstanbul’un karanlık cinayet dosyalarıyla boğuşmaktadır. Ani gelişen bir saldırı ile kafatasına kurşun saplanan ve çıkarılamayan komiser Bilal için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

 

“Kurşun Bilal” 11 Temmuz Pazartesi 22.30’da merakla beklenen ilk bölümü ile atv ekranlarında! Kaçırmayın!

87
0
0
Yorum Yaz